בע"ה נעשה ונצליח
אור נקי רוני פיזנטי

האתר אור נקי הוא איחוד אתרי יהדות ופרויקטים שונים לזיכוי הרבים, ביניהם ״ללא גזל״ ו״אמונה״. על מנת להנגיש לכל יהודי תוכן כשר, נקי ואיכותי בחינם. מסע לעומק פנימיות הנפש ולחיזוק האמונה, בשפה ברורה המתאימה לכל יהודי, בפשטות ובגובה העיניים. מוגש על ידי ראובן (רוני) פיזנטי, מחבר הספרים ״מחפשים את האמת״ ו״מהפרשה לחיינו״. למידע נוסף לחצו כאן

אני בחורה נכה בעלת כישורים בקליטת שפות זרות, אני עוסקת לבד בהכנת עבודות אמנות .

אור נקי – דף הבית פורומים תמיכה טכנית אני בחורה נכה בעלת כישורים בקליטת שפות זרות, אני עוסקת לבד בהכנת עבודות אמנות .

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #17250 הגב
    מנהל בפורום

אני אשמח להפיץ את כל יצירות האמנות שלי בפומבי ומטרתי היא להשתכר בכבוד הראוי לי ולשמח את כל הסובבים אותי. אני רוצה להראות לכל שעל אף כל מגבלותיי העצומות אני מסוגלת להועיל לזולת שאני מסוגלת להילחם ולהוציא אל הפועל דברים שאנשים צעירים כמוני לא מסוגלים על אף כל מאמציהם. אשמח לתת בכך ולשמש דוגמה כיצד ניתן לבצע “יש מאין באופן עצמאי לחלוטין באופן מלא”. בתודה מראש ליהי הירש.

#17273 הגב
    מנהל בפורום

היי ליהי

מתעניין מאוד במה שאת עושה באמנות,
    אנא צרי קשר אולי נוכל לשתף פעולה ביחד.

n_atari@hotmail.com

#17300 הגב
    מנהל בפורום

שלום ליהי – אני מאוד מעריך את כח הרצון שלך, למרות מגבולתייך. יש לי רעיון (וכמובן חומר ובסיס, לא משהו ערטילאי) לפרוייקט אמנותי/תורני, בס”ד כן עם אפשרות להשתכרות. אז אם זה מעניין אותך אנא צרי איתי קשר.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־אני בחורה נכה בעלת כישורים בקליטת שפות זרות, אני עוסקת לבד בהכנת עבודות אמנות .
פרטים:

• רישום לעדכונים

• כל תכני האתר פתוחים לכולם ללא צורך ברישום. הרישום הוא רק למי שרוצה לקבל עדכונים מהאתר מפעם לפעם.

• איך להיות מאושרים

• פרסומים אחרונים

• מחפשים את האמת – דיסק שמע

• זכות הלימוד ודברי התורה

• לעילוי נשמת דניאל בן ג׳ולי
    • להצלחת אופיר שלמה סוויסה בן אסתר
    • להצלחת יצחק שגיא זוזוט בן צביה סלביה
    • להצלחת ברוך אדרי בן עישה
    • להצלחת שמעון אלמליח בן אסתר
    • להצלחת שלמה כהן בן סימי

למידע על בית המדרש ולתרומות לחצו כאן.

• כניסת מנהלים